Історія школи

За  наявністю  письмових  доказів   з 1593  року  в  селі  Бене  існує  школа. Спочатку  це  була  церковна  початкова  школа   , а  з  1903  року  школа  стала  державною   семирічною. До  наших  часів  дійшло  ім'я  першого  вчителя  села  Бене   -  Монуша   Дюли .Під  час    Другої  Світової  війни  школу  закрили. Навчання  відновилося  у  1948 році.Серед  перших  директорів  школи  можна  зазначити  наступні  імена  :  Соскида  І.П. , Фабіан І.І. , Турані  А.А. , Стойка Й А.

У  1988 році  у  центрі  села  була  побудована  Велика  нова  школа  ,  розрахована  на  220 учнів Навчання  проводиться  на  рідній  угорській  мові. Школа  двоповерхова , складається  з  двох  корпусів. В  основному  ,  навчання  ведеться  у  першому  корпусі.На  першому  поверсі  займаються  учні  початкових  класів,  тут  обладнаний  комп'ютерний  клас   ,  спортивний  зал ,  група  продовженого  дня.На  другому  поверсі  навчаються  учні  5-9 класів .  Тут  знаходяться  :  кабінет  директора  ,  класні  приміщення  ,  вчительська  ,  їдальня  ,  шкільний музей  ,  актовий  зал.

З  2002  року  по   сьогоднішній  часа  закладом  керує  Пейчі  Єва  Емерихівна  ,  заступник  директора  з  НВР  -  Фодор  Єва    Степанівна  .

Літом    2014  року  заклад  реорганізовано  у  навчально- виховний  комплекс  " загальноосвітня  школа  І-ІІ  ступенів  -дошкільний  навчальний  заклад".

Дошкільний  підрозділ  знаходиться  за  адресою : с.Бене  , в.  Ракоці  , 62.