Вступ до школи

Правила  прийому  учнів  до  Бенянського  НВК

1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються  діти , як правило, з 6 років.

2. Прийом   дітей   до 1 класу Бенянського  НВК здійснюється на безконкурсній основі,  відповідно до території обслуговування.

3. Для зарахування дитини до школи  батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.

4. Наказ про зарахування дитини до  загальноосвітнього навчального закладу видає директор на основі поданих документів, як правило, до початку  навчального року.

5. Відповідно до Інструкції з ведення ділової документації  на кожного учня-першокласника оформляється особова справа . Учні ,які  поступили  під  час  навчального  року  приносять свої особові  справи , на  яких  робиться  відповідна  поправка  згідно  з  алфавітною  книгою  НВК. Виписаним учням  особова  справа  видається  на  підставі  відповідної  довідки  про  навчання.

Нормативні документи   щодо  порядку  приймання

дітей до 1-го класу ЗНЗ

НАКАЗ    МОН    України    № 204    від 07   квітня 2005 року  "Про прийом   дітей   до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів"

Закон України   "Про загальну середню освіту"(п.7, ст.18,  п. 2 ст. 18, п. 1 ст. 20 ).

Лист МОН № 1/9-71 від 14.02.15 року "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу"